نماینده عالی دولت در گیلان بر تشدید نظارت و بازرسی دستگاه های متولی با کمک بسیج اصناف در همه نقاط استان تاکید و اعضای ستاد تنظیم بازار را مکلف کرد برخورد جدی با محتکران، کم‌فروشان و گران فروشان داشته باشند و با سودجویان و مخلان بازار، بدون اغماض برخورد کنند.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی عصر امروز (سه شنبه) در جلسه کمیته اقدام مشترک و ستاد تنظیم بازار استان با یادآوری اینکه هیچ افزایش قیمتی بالاتر از نرخ مصوب در مورد کالاهایی که اصلاح قیمت داشته اند، قابل قبول نیست؛ استمرار نظارت‌ها و اهتمام کافی به توزیع کالا در همه نقاط استان و برخورد قاطع و قانونی با فرصت طلبان، سودجویان و مخلان تعادل بازار را مورد تأکید قرار داد.
 وی با بیان اینکه مردم در زمینه تامین، توزیع و نظارت کافی نگرانی نداشته باشند، افزود: به اندازه کافی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم موجود است و در تامین کالاهای پرمصرف هم مشکلی نیست بنابراین باید توزیع مناسب و نظارت کافی و جدی در همه مناطق گیلان مد نظر باشد.
استاندار گیلان توزیع متوازن کالاها در نقاط مختلف استان را ضروری دانست و بیان داشت: مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی بویژه اعضای ستاد تنظیم بازار و فرمانداران، به صورت میدانی در کنار مردم بوده و در اجرای صحیح مردمی کردن اقتصاد، تمام قد پای کار هستند.
وی بار دیگر استمرار اهتمام جدی مسئولان نهادهای اقتصادی ، اعضای ستاد تنظیم بازار استان و همراهی دستگاه های نظارتی، انتظامی و امنیتی برای برخورد با سودجویان در جهت ایجاد فضای آرامش برای هم استانی ها و نا امن کردن فضا برای سودجویان را مورد تأکید قرار داد.
دکتر عباسی ادامه داد: دولت صادق الوعد سیزدهم در اجرای مردمی کردن اقتصاد  آبرو گذاشته و همه راه های فساد را برای سودجویان می بندد و قطعا مردم با صبوری و اعتماد به دولت، شهد شیرین اجرای اقتصاد اسلامی و عادلانه سازی یارانه ها را خواهند چشید.
در این جلسه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیران عضو ستاد تنظیم بازار گیلان نیز گزارشی از آخرین وضعیت تامین، توزیع و نظارت بر بازار ارائه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *